Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

+2
Fyfanek
Admin
6 posters

Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  Admin Thu Jun 05, 2008 9:37 am

Mam problem,prosim o radu.
na displeji mi to pise "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "
Predem dekuji za radu.
Admin
Admin
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 282
Reputation : 25
Points : 6251
Registration date : 31. 05. 08

Admin
admin: Ja

https://ku990.forumakers.com

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Admin

Příspěvek  Admin Thu Jun 05, 2008 9:38 am

To uz jsem tu jednou mel...
Ja ti poradim a ty mi pak reknes cim to bylo,ok?
Takze byl jsi v telefone a zmenil jsi motiv na ten Silver (mel by to byt ten druhy).Hlavne nepanikar je to jen nejaka malicka chyba kde jsi neco opomněl. Cool
Admin
Admin
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 282
Reputation : 25
Points : 6251
Registration date : 31. 05. 08

Admin
admin: Ja

https://ku990.forumakers.com

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Theme Manager

Příspěvek  Fyfanek Fri Jun 06, 2008 5:33 am

OK.Vsechno jsem udelal podle navodu jak ho tady mas popsanej a temata normalne fungovala.Ale kdyz jsem si tam pridal nova tak mi vyskocil ten error.
Fyfanek
Fyfanek
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 9
Reputation : 0
Points : 5825
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Admin

Příspěvek  Admin Fri Jun 06, 2008 11:09 am

Fyfanek napsal:OK.Vsechno jsem udelal podle navodu jak ho tady mas popsanej a temata normalne fungovala.Ale kdyz jsem si tam pridal nova tak mi vyskocil ten error.
Pridal nova ? Ktere?
Funguje to tak ze Theme nepridavas ale nahradis stary novyma.
Admin
Admin
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 282
Reputation : 25
Points : 6251
Registration date : 31. 05. 08

Admin
admin: Ja

https://ku990.forumakers.com

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Theme Manager

Příspěvek  Fyfanek Sat Jun 07, 2008 9:02 am

Ahoj,to jsem potom taky zjistil ze se museji stara nahradit novyma.Tak jsem ty stara vymazal a dal tam ty nova a pote mi vyskocil ten error.
Nedalo by se s telefonu vymazat ten Manager a nainstalovat ho tam znovu?
Fyfanek
Fyfanek
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 9
Reputation : 0
Points : 5825
Registration date : 04. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty admin

Příspěvek  Admin Sat Jun 07, 2008 10:59 am

Fyfanek napsal:Ahoj,to jsem potom taky zjistil ze se museji stara nahradit novyma.Tak jsem ty stara vymazal a dal tam ty nova a pote mi vyskocil ten error.
Nedalo by se s telefonu vymazat ten Manager a nainstalovat ho tam znovu?
Dal jen z opakuj postup cely od zacatku ale ty musis mit jinej problem zkus vypnout a zapnou telefon a pak zvol mysto silver theme jiny theme a pak to vrat na zpatek...
Cetl jsem forum a udelal jsi tu chybu ze si nedal Theme folder tam kam patri!!!
Na Viewty.webnode.cz Je navod s fotkama udelej to presne podle fotek!!!
Ten soubor nesmis davat nikam jinam...
Admin
Admin
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 282
Reputation : 25
Points : 6251
Registration date : 31. 05. 08

Admin
admin: Ja

https://ku990.forumakers.com

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty eror loadin sevise .... pomoc prosim

Příspěvek  Anonymní Fri Jun 13, 2008 8:35 am

dal som to tam vwtko podla navodu ale naskakujem mi na pozadi ten error loading servise please check theme manager is installed correctly a ked dam dva krat to "c" tak mi naskoci ten manager ale je vsade napisane "undefined" nic mi nerobi z temou ja uz neviem co mam robit chcel by som tam temu iba tej visti pls pommozte ak viete Ďakujem sunny afro [center]

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty admin

Příspěvek  Admin Fri Jun 13, 2008 9:27 am

Mas tam externi sd card?
Admin
Admin
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 282
Reputation : 25
Points : 6251
Registration date : 31. 05. 08

Admin
admin: Ja

https://ku990.forumakers.com

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 14, 2008 4:09 am

jj mam 2G ale pisem mi tam este ze "please check this themesnninstall patch and themelist.txt settings" no ja neviem afro

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Sektor

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 14, 2008 4:28 am

NO ta prva hlaska Ti hovori to ze manazer ktory si si dal do telefona nevie najst temy na tej tvojej pam. karte . ja som to tu robil ako prvi ide mi to bez problemou .takze problem je len v tom ze to mas ASI zle nakopirovane na karte . skus si ju sformatovat a ahrat tam zasa celu zlozku THEME .
POZOR : moc sa do toho nespekuluj cim viac sa budes do toho montovat tim viac veci mozes pokazit . skus to s tou kartou a nakopiruj to znova

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 14, 2008 6:50 am

idem to skusit hadam mi to pomoze Vdaka
afro

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 14, 2008 6:54 am

a este jedna otazka to theme manager mam kde dat do themes ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 14, 2008 7:07 am

super dakujem sformatovanie pomohlo fakt vdaka cenim si to juj som statsny tak este raz dakujem vdaka afro

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Sektor

Příspěvek  Anonymní Sat Jun 14, 2008 9:00 am

vsak keby co tak napis cyclops

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  Anonymní Fri Nov 14, 2008 9:44 am

ahoj....tak sem si to tady všechno nekolikrát přečetl protože mi to hlásí tu samou hlášku....
jenže ja když zmacknu dvakrát "c"tak se nic nedeje ....když sem to udelal poprví tak mi
alespon ten manager nabehl ale i tak to psalo ten error ale ted už nechce ani nabehnout.
fakt už nevím co s tím ...prosím o pomoc..díky

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  mazafka Sat Nov 29, 2008 1:59 pm

caute, mel jsem taky tu chybu, a kupodivu, jeste do ted sem udiven ze jsem na to kapl sam Very Happy chybicka je v tom, ze jak vkladate slozku "Themes" tak musite mit ve slozce tyto soubory:
Calendar_bg.swf
Dialpad_bg.swf
ThemeList.txt
ThemeManager.swf

nevim jestly vsechny tam musi byt ale mam to tam a funguje to... tyto soubory naleznete ve slozce, kterou jste si stahly spolu s ThemeManager 3.2 a je to presne ve slozce Themes....

jednoduse a jasne udelejte to tak jak ja, normalne tu slozku hodte do mobilu a pak do te slozky si dejte tema jaky chcete...

jsem na takovy veci lajk, noob, apd a vec se zalohovanim se mi zdala celkem slozita, ne slozita, spis sem se bal ze neco skurvim(s prominutim) a pri me smule to by neslo reklamovat Very Happy

pac a pusu vase mazafka
PS: byl bych celkem rad aby jste napsaly jak jste dopadly Very Happy otazka je jestli Vam to nejde tak jestli tady jeste chodite Very Happy

mazafka
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5647
Registration date : 29. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly

Příspěvek  p3t3r Sun Feb 08, 2009 5:41 am

Zdravim,
urobil som vsetko presne podla navodu na instalaciu Themes. Zkontroloval som to podla pisaneho navodu aj video navodu. Urcite som nikde neurobil chyby a predsa pri zmene na temu silver nesutale dostavam chybove hlasenie "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Dakujem za pomoc.

p3t3r

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 5576
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Eror

Příspěvek  mi3innek Thu May 07, 2009 8:19 am

TAky mam ty potíze s tim erorem.ALe ja kdyz dvakrat zmacknu to c,, tak se mi to ta mukaze nastavim si to tema a pak kdyz kliknu na settings tak tam kliknu Reload Theme Manager a to tema se z obrazovky vymaze a nejde to..tak jestli by jste mi pomohly pac fakt nevim co stim. Sad Dekuju...JO taky sem skosela to znova nainstalovat a dat si externi pamet sice se to tam neukazuje ten eror ale ty thema se nechtej ukazat a vyymazou se Sad----Kuju

mi3innek

Poeet p?íspivku : 1
Age : 29
Ku990 : red
Mobilphone : Lg Ku 990red
Reputation : 0
Points : 5489
Registration date : 07. 05. 09

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  kristiansvk Thu May 07, 2009 12:06 pm

nemoze to byt tym ze nahodou zabudnes SKRIT polozku Theme na SD karde ?
kristiansvk
kristiansvk
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 222
Age : 34
Ku990 : V10.G orange
Job/hobbies : Lukostrelba , Pc , auto , baby ,
Mobilphone : LG KU990 Viewty Black
Reputation : 19
Points : 5790
Registration date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly " Empty Re: Theme Manager "Error loading Theme Meneger. Check you have instelled Theme Maneger correctly "

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru