Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Témata, problém

2 posters

Goto down

Témata, problém Empty Témata, problém

Příspěvek  issmael1 Tue Jan 11, 2011 2:25 am

Zdravim,mám telefon z dovozu z anglie, verze FM U990_V10a, snažil jsem se podle návodu nahrát témata, ale nic, nic to nedělá, na dvojklik na C to též nic nedělá, nevim si už dál rady, díky moc. Crying or Very sad
issmael1
issmael1

Poeet p?íspivku : 1
Ku990 : V10a
Mobilphone : KU990
Reputation : 0
Points : 4877
Registration date : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Témata, problém Empty Re: Témata, problém

Příspěvek  lejno Tue Jan 18, 2011 8:10 am

Tak jsi to neudelal dobre, ale vyser se na to nez bude pozde ,protoze ja mam ku990i a vse se mi povedlo themata normalne fungovali, ale asi po 4 dnech sem si vsiml ,ze se mi nikdo nemuze dovolat ,protoze jak mi nekdo zacal volat tak se mobil proste restartoval. Tak sem z toho byl vysranej protoze byl zrovna novej. Vsem sem se dovolat moch i sms fungovali ale jak mi nekdo zacal volat proste tam vjela ikona LG ,jako kdyz se zapina.Skusil sem vsechno simkartu,baterii atd. dokonce i zmenit themata ale nic. Na stesti se to uklada na pametovou kartu takze sem vyndal kartu a ejhle sice sem tam nemel zadny pisnicky filmy ani obrazky ale normalne zacal slapat , takze si mozna skurvis kartu. Ja sem si musel koupit novou ,takze 300 Kc v hajzlu , ale hlavne ze faka a od ty doby uz nad necim takovim nemyslim pac priste by nemusel fungovat ten mobil. Crying or Very sad

lejno

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 4868
Registration date : 18. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru