Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sekani pri nahravani videa

2 posters

Goto down

Sekani pri nahravani videa Empty Sekani pri nahravani videa

Příspěvek  Rubrecht Mon Nov 17, 2008 3:34 am

Zdravim.jsem tu novy a jsem rad,ze jsem nasel nejake foorum o problemech s timto mobilem.Mobil je to supr ,ale mam mensi problem.Kdyz nahravam video na rozliseni 640x384(w),400x240(w),640x480,na pamet mobilu tak se obraz netrha,ale jakmile prepnu nahravani na externi pamet,tak video se seka a to dost,jak kdyby nestihala karta pametova ci co.Pri jinem rozliseni to nedela.Toten ci podobny dotaz tu byl,ale nebyl zodpovezeny a admin nevim proc ho uzamknul.Presmeroval ho jinde ,kde byl uplne jiny dotaz.Prosim poradte co delat ci je chyba na externi pameti ci dat reklamovat mobil.A jeste jedna vec.Kdyz prepnu na nocni rezim,tak video taky totalne seka a to i na pameti telefonu.Diky moc za radu

Rubrecht
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 18
Reputation : 0
Points : 5666
Registration date : 16. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Sekani pri nahravani videa Empty Re: Sekani pri nahravani videa

Příspěvek  Admin Mon Nov 17, 2008 9:21 am

Rubrecht napsal:Zdravim.jsem tu novy a jsem rad,ze jsem nasel nejake foorum o problemech s timto mobilem.Mobil je to supr ,ale mam mensi problem.Kdyz nahravam video na rozliseni 640x384(w),400x240(w),640x480,na pamet mobilu tak se obraz netrha,ale jakmile prepnu nahravani na externi pamet,tak video se seka a to dost,jak kdyby nestihala karta pametova ci co.Pri jinem rozliseni to nedela.Toten ci podobny dotaz tu byl,ale nebyl zodpovezeny a admin nevim proc ho uzamknul.Presmeroval ho jinde ,kde byl uplne jiny dotaz.Prosim poradte co delat ci je chyba na externi pameti ci dat reklamovat mobil.A jeste jedna vec.Kdyz prepnu na nocni rezim,tak video taky totalne seka a to i na pameti telefonu.Diky moc za radu
Tento problem uz tu byl ....spatna externi karta.
Tady jsme nato prisli https://ku990.forumakers.com/problemy-s-telefonem-f3/posunuty-zvuk-u-video-nahravky-t17.htm
Co se tice uzamceni tematu tak na to nakonci vysvetluju....
Admin
Admin
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 282
Reputation : 25
Points : 6251
Registration date : 31. 05. 08

Admin
admin: Ja

https://ku990.forumakers.com

Návrat nahoru Goto down

Sekani pri nahravani videa Empty Re: Sekani pri nahravani videa

Příspěvek  Rubrecht Mon Nov 17, 2008 10:33 am

Admin diky za dovysvetleni.omlouvam se.Ale mam dotaz jak tomu predejit mam 2 giga pamet externi znacky Kingstom.Existuje nejake reseni?Koupit nejakou kvalitnejsi pamet.?Formatovani atd je samozrejmostiJo a ten problem s tim nocnim rezimem?Diky

Rubrecht
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 18
Reputation : 0
Points : 5666
Registration date : 16. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Sekani pri nahravani videa Empty Admin

Příspěvek  Admin Mon Nov 17, 2008 10:39 am

Rubrecht napsal:Admin diky za dovysvetleni.omlouvam se.Ale mam dotaz jak tomu predejit mam 2 giga pamet externi znacky Kingstom.Existuje nejake reseni?Koupit nejakou kvalitnejsi pamet.?Formatovani atd je samozrejmostiJo a ten problem s tim nocnim rezimem?Diky

a ten problem s tim nocnim rezimem?--> Je dano tvou kartou.
2giga nemusis format jstou problemi nejsou.
Muj nazor, reklamovat kartu.
Admin
Admin
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 282
Reputation : 25
Points : 6251
Registration date : 31. 05. 08

Admin
admin: Ja

https://ku990.forumakers.com

Návrat nahoru Goto down

Sekani pri nahravani videa Empty Re: Sekani pri nahravani videa

Příspěvek  Rubrecht Mon Nov 17, 2008 2:39 pm

diky hned zitra to zkusim reklamovat.

Rubrecht
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 18
Reputation : 0
Points : 5666
Registration date : 16. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Sekani pri nahravani videa Empty Re: Sekani pri nahravani videa

Příspěvek  Rubrecht Sat Nov 22, 2008 1:44 am

Problem vyresen.Chce to rychlejsi micro sd kartu.koupil a doporucuji pro toten telefon kartu Panasonic.Jeji zapis je rychlej 5mb/s a neni draha asi o 50 kc drazsi nez obyc karty.Kdyz nahravam v nejvyssi kvalite ,tak ani necukne.Jsem jinak velice spokojeny s timto telefonem doporucuji.

Rubrecht
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 18
Reputation : 0
Points : 5666
Registration date : 16. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Sekani pri nahravani videa Empty Re: Sekani pri nahravani videa

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru