Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[cz] vTocco 1.21

+15
getus
drifterx
kaja8910
hul11
Rufus59
caporami
Luizzz
gloomer
pískll
barcopsy
johny
Rusty-DC
Admin
stm01
ramon
19 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Re: [cz] vTocco 1.21

Příspěvek  kaja8910 Wed Dec 30, 2009 12:42 pm

Chtěl bych se zeptat, jestli by se nějak dalo u widgetu Hudební přehrávač udělat, abych mohl přehrávač ovládat přímo z plochy pomocí tohoto widgetu, jako například zmáčknout na widgetu play/pause a písnička by začla hrát nebo by se stopla??
A dál jestli by šlo vytvořit widget, který by spustil operu mini, kterou mám nainstalovanou v aplikacích?
Děkuji za odpověď.

kaja8910

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 5252
Registration date : 30. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Re: [cz] vTocco 1.21

Příspěvek  drifterx Thu Dec 31, 2009 3:03 am

kaja8910 napsal:Chtěl bych se zeptat, jestli by se nějak dalo u widgetu Hudební přehrávač udělat, abych mohl přehrávač ovládat přímo z plochy pomocí tohoto widgetu, jako například zmáčknout na widgetu play/pause a písnička by začla hrát nebo by se stopla??
A dál jestli by šlo vytvořit widget, který by spustil operu mini, kterou mám nainstalovanou v aplikacích?
Děkuji za odpověď.
zloděěj vzal mi to přimo z úst xD Smile

drifterx
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 27
Reputation : 3
Points : 5296
Registration date : 20. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Jak by som to mohol vymazat?? dakujem

Příspěvek  getus Wed Jan 13, 2010 8:34 am

ramon napsal:Vyšla další verze tématu vTocco, která se celkem liší od té co už je tu (1.03), tak zakládám nový topic, který budu průběžně aktualizovat, jak budou přibývat novější verze.

Překlad tématu jsem dělal já. Čeština se vám nastaví automaticky, pokud ji používáte v telefonu.

Screeny:
[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 1 [cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 2 [cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 3 [cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 4

Download:
kód:
http://ramon.wheel.sk/LG/themes/vTocco1.21.zip

Obsah:
V downloadu mate 4 slozky:

  • Developers (pro vyvojare)
  • Documentation (anglicky navod k pouziti)
  • Resources (upravene dalsi casti telefonu k vTocco - k fungovani tematu ale nejsou nutne)
  • Theme (samotne tema)

Možnosti instalace:

  • Samostatně
    Je doporuceno instalovat vTocco na misto druheho, stribrneho tematu.
    Otevrete slozku Theme z downloadu, prejmenujte 'vTocco.swf' na 'theme_bg2.swf' a spolu se slozkou 'vTocco' je nakopirujte do LGAPP/Media/swf/theme pomoci EFS exploreru.
    Slozku Resources ani jeji casti sem nekopirujte!
  • S použitím Theme Manageru 3.2
    Vytvorte si ve vasi slozce Themes (na pametove karte) slozku 'vTocco' a do ni nakopirujte soubor 'vTocco.swf' a slozku 'vTocco', ktera se nachazi v downloadu ve slozce Theme.
    Slozku Resources ani jeji casti sem nekopirujte!

    Do souboru ThemeList.txt od Theme Manageru 3.2 si pridejte nasledujici radek:
  • Jako NYX (nejrychlejsi)
    Otevrete slozku Theme z downloadu a prejmenujte 'vTocco.swf' stejne, jako se jmenuje vas NYX soubor (nachazi se v LGAPP/Media/swf a zacina 'Nyx_....' - zalezi podle operatora, ja mam napr t-mobile a muj NYX se jmenuje 'Nyx_TMO_menu.swf').
    Prejmenovany swf soubor spolu se slozkou 'vTocco' nakopirujte do LGAPP/Media/swf pomoci EFS exploreru.
  • Slozka Resources
    Pro spravne fungovani tematu vTocco si nakopirujte vsechny soubory z Resources/Swf z downloadu do LGAPP/Media/swf pomoci EXS exploreru.
    Ostatni soubory a slozky nejsou potrebne pro fungovani tematu. Nachazi se zde upravene soubory a vzhledy ruznych aplikaci ve Viewty. Ovsem je to odladeno pro firmware 10c. U ostatnich firmware jsou problemy, ze se telefon restartuje a nefunguje spravne. Doporucuji jen zkusenym uzivatelum.

Upozorňuji, že vše děláte na vlastní riziko a VELMI DOPORUČUJI si udělat zálohu celého firmware, než začnete.

Podrobnější návod na instalaci a ovládání tématu najdete v downloadu ve složce Documentation.
Další novější verze budu přidávat jakmile vyjdou. Případné potíže hlaste.

Doufám, že vám vTocco poslouží, jako mně. ENJOY afro



Prosim Vas jako by som to mohol vymazat z telefonu ked som si zabudol spravit zalohu?? lebo by som potreboval dat naspen Nyx_Orange_menu.swf som ho pri instlaci vTocco temy prepisal a neviem ze co mam robit teraz

getus
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 37
Ku990 : ku990i
Job/hobbies : hokej
Reputation : 0
Points : 5285
Registration date : 12. 01. 10

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Re: [cz] vTocco 1.21

Příspěvek  kaja8910 Mon Jan 18, 2010 11:04 am

drifterx napsal:
kaja8910 napsal:Chtěl bych se zeptat, jestli by se nějak dalo u widgetu Hudební přehrávač udělat, abych mohl přehrávač ovládat přímo z plochy pomocí tohoto widgetu, jako například zmáčknout na widgetu play/pause a písnička by začla hrát nebo by se stopla??
A dál jestli by šlo vytvořit widget, který by spustil operu mini, kterou mám nainstalovanou v aplikacích?
Děkuji za odpověď.
zloděěj vzal mi to přimo z úst xD Smile
Prosím mohl by nám někdo odpovědět, určitě to nejsme jenom my dva, které to zajímá? Wink

kaja8910

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 5252
Registration date : 30. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Re: [cz] vTocco 1.21

Příspěvek  kiri95 Tue Jan 19, 2010 12:38 am

Pripoj pres efs tool a pak si najdi zalohu v tom dolnim okynku... a nahore prejmenuj LGAPP na TOTO jako pri zaloze... a pokud chces celou zalohu z5 tak dej jen write tmi prepises TOTO slozku v telefonu tou tvoji zalohou a nebo jen ten soubor najdi a prepis ho stejnym zpusobem Very Happy jako kdyby si delal TM 3.2 proste prepises to zmneneny tou tvoji zalohou Very Happy


Naposledy upravil kiri95 dne Wed Jan 20, 2010 5:39 am, celkově upraveno 1 krát
kiri95
kiri95
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 140
Age : 32
Ku990 : V10i
Job/hobbies : PC, MOBILE, SCHOOL, NWM...
Mobilphone : LG ku990, Nokia N78 HACKED
Reputation : 5
Points : 5409
Registration date : 05. 01. 10

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Re: [cz] vTocco 1.21

Příspěvek  maros_svk_84 Tue Jan 19, 2010 5:15 pm

kiri pls pozri si svoj pridany text skor ako ho tu zverejnis, mozes niekoho mylit tym TOT a inymi nedopisanymi slovami...
maros_svk_84
maros_svk_84
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 113
Age : 39
Mobilphone : Viewty
Reputation : 7
Points : 5521
Registration date : 06. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Re: [cz] vTocco 1.21

Příspěvek  Kačenka Mon May 31, 2010 12:38 am

Mohl by mi prosím nekdo poradit, co delat, kdyz se mi stále zobrazuje na display chyba: An Error Occurred Ex001: Could not the Config.txt.file.
Delala jsem vse presne tak jak je to tu popsane. Jde mi pouze zvolit v pravo na hore Dom.str., nebo menu Sad

Kačenka

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 5099
Registration date : 31. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty chyba 22

Příspěvek  Matěj Sun May 01, 2011 10:08 am

při kopirovani thematu do mobilu mi naskočila chyba 22 co to prosím znamená ? lol! lol! lol!

Matěj
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 13
Reputation : 0
Points : 5111
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

[cz] vTocco 1.21 - Stránka 3 Empty Re: [cz] vTocco 1.21

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru