Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unvailable wallpaper file

2 posters

Goto down

Unvailable wallpaper file Empty Unvailable wallpaper file

Příspěvek  630126 Sat May 15, 2010 9:49 am

Zdravim,mel jsem ted problem pri kterym jsem musel preinstalovat novy firmware.Vse ve stahno v pohodo do telefonu,ae po zapnuti se mi objevi zluta obrazovka,kde je napsano Unvailable wallpaper file.
Snazim se neco vyguglit,ae marně.Má někdo návod jk se toho zbavit a konečně probrat telefón?Spěchá to Crying or Very sad Crying or Very sad

630126
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 5144
Registration date : 12. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Unvailable wallpaper file Empty Re: Unvailable wallpaper file

Příspěvek  luki22b Sat May 15, 2010 4:37 pm

630126 napsal:Zdravim,mel jsem ted problem pri kterym jsem musel preinstalovat novy firmware.Vse ve stahno v pohodo do telefonu,ae po zapnuti se mi objevi zluta obrazovka,kde je napsano Unvailable wallpaper file.
Snazim se neco vyguglit,ae marně.Má někdo návod jk se toho zbavit a konečně probrat telefón?Spěchá to Crying or Very sad Crying or Very sad
Zkus máčknout nahoru do pravého rohu (jak tam je ta rychlá nabídka) a tam zkus dát hlavní menu, mě to taky dělalo u jednoho theme ale nevyhazovalo mi to takovouto chybu pouze mi naskočila tmavě hnědá barva a žádné ikony, ani nic.
luki22b
luki22b
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 13
Ku990 : Ku990 wiewty
Job/hobbies : Student
Reputation : 0
Points : 5157
Registration date : 29. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Unvailable wallpaper file Empty Unvailable wallpaper file

Příspěvek  630126 Sun May 16, 2010 4:23 am

Spatne si to pochopil...telefon nejde vubec nastartovat,kdyz ho zapnu,obevi se na chvili logo lg a potom hned se obevi ta zluta obrazovka,takze sem se jeste ani na hlavni stranku nedostal,tady ti ukazuju jak to vypada....Unvailable wallpaper file 1111111ss7

630126
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 5144
Registration date : 12. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Unvailable wallpaper file Empty Re: Unvailable wallpaper file

Příspěvek  luki22b Sun May 16, 2010 10:57 am

630126 napsal:Spatne si to pochopil...telefon nejde vubec nastartovat,kdyz ho zapnu,obevi se na chvili logo lg a potom hned se obevi ta zluta obrazovka,takze sem se jeste ani na hlavni stranku nedostal,tady ti ukazuju jak to vypada....Unvailable wallpaper file 1111111ss7
Tohle je asi jedině na servis
luki22b
luki22b
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 13
Ku990 : Ku990 wiewty
Job/hobbies : Student
Reputation : 0
Points : 5157
Registration date : 29. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Unvailable wallpaper file Empty Re: Unvailable wallpaper file

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru