Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

z niceho nic restartuje

3 posters

Goto down

z niceho nic restartuje Empty z niceho nic restartuje

Příspěvek  krovakmike Fri Jun 05, 2009 2:09 pm

Zdravim zakoupil jsem si viewtyho vse je ok jsem spokojen , ale obcas kdyz naprprepinam z foceni na galerii , nebo jsem na interentu tak se z niceho nic restartuje . Co s tim ??? A takenemuzu najit zadne funkncni icq ktere by mi slo na viewtym . Poradte prosím

krovakmike
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 5471
Registration date : 04. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

z niceho nic restartuje Empty Re: z niceho nic restartuje

Příspěvek  lubosov Fri Oct 02, 2009 1:38 pm

Ja mám ten istý problém. MT bol prvý krát v servise pre poruchu slabého osvetlenia displeja, že vraj vymenili celú dosku. Teraz sa mi stále reštartuje, znovu bol v servise, kde nič nenašli, odporučili mi formátovať kartu, nepomohlo alebo kúpiť novú.
Vybral som kartu, všetko moje veci - foto, hry, poznámky atď som vymazal a MT sa stále reštartuje. Opäť pôjde do servisu........

lubosov
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 18. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

z niceho nic restartuje Empty Re: z niceho nic restartuje

Příspěvek  petesssss Sun Oct 04, 2009 6:05 am

lubosov napsal:Ja mám ten istý problém. MT bol prvý krát v servise pre poruchu slabého osvetlenia displeja, že vraj vymenili celú dosku. Teraz sa mi stále reštartuje, znovu bol v servise, kde nič nenašli, odporučili mi formátovať kartu, nepomohlo alebo kúpiť novú.
Vybral som kartu, všetko moje veci - foto, hry, poznámky atď som vymazal a MT sa stále reštartuje. Opäť pôjde do servisu........


mam ten samej problem,uz ho vyresili v servisu???

petesssss
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 3
Reputation : 0
Points : 5348
Registration date : 02. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

z niceho nic restartuje Empty Re: z niceho nic restartuje

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru