Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hellp me - cena opravy

2 posters

Goto down

Hellp me - cena opravy Empty Hellp me - cena opravy

Příspěvek  georgotegr Sun Apr 26, 2009 1:03 pm

Brý den,
chtěl bych se zeptat jestli nemáte nikdo zkušenost s opravou KU990 konkrétně s optikou Schneider - Kreuznach? Abych vysvětlil mám ho ještě v záruce a už se objevila třetí jiná závada a to, že přístroj nechce zaostřovat ani automaticky ani ručně ( funguje jak se mu chce jednou ano jednou ne - případne po přitlacení na optiku prstem) je v tom uřčitě něco chybného. Jenže problém je v tom, že mi po téhle závadě spadl do vody a celý jsem ho utopil.. Sad sice sem ho vysušil a funguje jak má, ale závada se zaostřováním stále přetrvává. Proto se tedy chci zeptat jestli je 100procentne jasne že při reklamaci zjistí tekutinu v MT Sad ? a ještě jeden dotaz, tedy v krajním případě, když to nevýjde a budu muset zaplatit, nemáte tušení na kolik by vyšla oprava optiky Schneider - Kreuznach ?
Předem moooc děkuji za pomoc v téhle mé zoufalé situaci
.

georgotegr

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 5505
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Hellp me - cena opravy Empty Re: Hellp me - cena opravy

Příspěvek  pískll Sat Aug 22, 2009 10:20 am

georgotegr napsal:Brý den,
chtěl bych se zeptat jestli nemáte nikdo zkušenost s opravou KU990 konkrétně s optikou Schneider - Kreuznach? Abych vysvětlil mám ho ještě v záruce a už se objevila třetí jiná závada a to, že přístroj nechce zaostřovat ani automaticky ani ručně ( funguje jak se mu chce jednou ano jednou ne - případne po přitlacení na optiku prstem) je v tom uřčitě něco chybného. Jenže problém je v tom, že mi po téhle závadě spadl do vody a celý jsem ho utopil.. Sad sice sem ho vysušil a funguje jak má, ale závada se zaostřováním stále přetrvává. Proto se tedy chci zeptat jestli je 100procentne jasne že při reklamaci zjistí tekutinu v MT Sad ? a ještě jeden dotaz, tedy v krajním případě, když to nevýjde a budu muset zaplatit, nemáte tušení na kolik by vyšla oprava optiky Schneider - Kreuznach ?
Předem moooc děkuji za pomoc v téhle mé zoufalé situaci
.
no ja sem mel foun uz totalne rozebranej..nevim jako kolik stoji oprava fotaku ale ja si promackl displej..na to bacha !!! a od voodafonu prej 2500..ale..to sem se na ne vy*ral.....a koupil za 1400 displej baterku 800 mah a 2 folie..je to ale bez zaruky..jinak k tomu fotaku... staci sehnat novej nebo od nekoho tady na foru kdo ma mobil na dily..lze ho jednoduse vymenit..je to pridelane pomoci zasuvneho konektoru..nevim jak bych to ted rekl...ale muzu ti to udelat ;-) kdyz sezenes fotak-...
pískll
pískll
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 87
Age : 31
Ku990 : ku 990 i vodafone
Mobilphone : lg
Reputation : 4
Points : 5660
Registration date : 26. 02. 09

Admin
admin:

http://bmx.mistecko.cz/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru