Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

5 posters

Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  rumcajs1 Sun Apr 26, 2009 12:44 pm

Zdravím,
asi před měsícem jsem si koupil KU990, zatím mi plně vyhovuje krom jedné věci ... je strašně pomalý!!!
Jakmile se načítá hudba, obrázky nebo jakákoliv jiná data, trvá to hrozně dlouho a to tam toho opravdu moc nemám, mám zaplněno možná 20% paměti telefonu a 40% paměti karty.
Co s tím? Dá se to nějak zlepšit například díky lepšímu FW nebo je to spíš otázka slabého procesoru??
Díky za rady Smile


Naposledy upravil rumcajs1 dne Sun May 03, 2009 1:14 pm, celkově upraveno 1 krát

rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  scullym Mon Apr 27, 2009 1:01 pm

zdravim,
já mám telefon zaplněný tak z 30 % a karta tak 10% a valí to všechno rychle mám FW v10g

scullym
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 5525
Registration date : 09. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  rumcajs1 Mon Apr 27, 2009 2:39 pm

já mám taky V10g a je to opravdu zabržděný. Zkusím natočit video a pověsím to na youtube, odkaz sem potom dám. Telefon mám koupený přes e-shop a původně je myslím z polska, je na něm dokonce znak sítě Orange. Snad by nemělo mít vliv na takovýhle věci místo pro který je to určený. Možná zkusit přehrát ten soft znovu ... nevím

rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Firmvare

Příspěvek  wikir Tue Apr 28, 2009 7:26 am

Já mam v10g, telefon plnej z 85% a kartu ze 40% a jede mi to bez problémů, netušim kde je u tebe problém...

wikir
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 41
Reputation : 3
Points : 5592
Registration date : 25. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  rumcajs1 Tue Apr 28, 2009 7:34 am

Takže vkládám video na ukázku. Všimněte si hlavně toho, jak dlouho to trvá než načte soubory jako třeba hudbu nebo obrázky, ale zároveň jak se grafika jakoby zasekává a to hlavně když červeným tlačítkem vyjíždím na hlavní obrazovku.
To sekání grafiky by mi bylo fuk, ale s tím zbytkem bych rád něco udělal


rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  rumcajs1 Sun May 03, 2009 1:13 pm

problém vyřešen, ta pomalost byla způsobena tím, že jsem měl v telefonu nahranou hromadu témat (asi 850 souborů) a pokaždé když jsem se pokoušel dostat se k seznamu hudebních souborů nebo i obrázků, telefon prohledával i soubory spojené s ématy. Po jejich smazání je všechno v pohodě.
Snad to pomůže i někomu jinému

rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  Dandi Mon May 04, 2009 10:45 am

Wow, 850 lol!
Dandi
Dandi
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 240
Age : 30
Job/hobbies : Florbalek, Počítač
Reputation : 38
Points : 5945
Registration date : 27. 12. 08

Admin
admin:

http://www.r-hry.7x.cz

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  rumcajs1 Mon May 04, 2009 3:19 pm

jen pro info, nebylo to 850 různých témat, ale souborů s nimi spojeních Wink


Naposledy upravil rumcajs1 dne Tue May 05, 2009 7:06 am, celkově upraveno 1 krát

rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  kristiansvk Tue May 05, 2009 5:57 am

skusal si inú tému ? napr silver alebo black ?
kristiansvk
kristiansvk
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 222
Age : 34
Ku990 : V10.G orange
Job/hobbies : Lukostrelba , Pc , auto , baby ,
Mobilphone : LG KU990 Viewty Black
Reputation : 19
Points : 5793
Registration date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  rumcajs1 Tue May 05, 2009 7:07 am

jojo, zkoušel, zméma motivu měla vliv jen na to drobný zasekávání grafiky, ale s načítáním souborů to nemá nic společnýho

rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  kristiansvk Wed May 06, 2009 7:00 am

taky problem som mal aj ja ze pomalsie nacitlo mal som neico z katou ktoru som dostal od orange , kupil som druhu kartu 2Gb zformatoval v pc, a vsetko ok Smile popripade skus sformatovat tu ktoru mas v telefone , ale formatovanie daj na normalne
kristiansvk
kristiansvk
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 222
Age : 34
Ku990 : V10.G orange
Job/hobbies : Lukostrelba , Pc , auto , baby ,
Mobilphone : LG KU990 Viewty Black
Reputation : 19
Points : 5793
Registration date : 30. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!! Empty Re: Pomůže mi nový FW zrychlit telefon? - VYŘEŠENO!!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru