Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejnovější firmware

+4
Dandi
ramon
Honi
Senda
8 posters

Goto down

Nejnovější firmware Empty Nejnovější firmware

Příspěvek  Senda Sat Jan 03, 2009 12:57 pm

Zdravím přátelé.
Dostal se mi do ruky jeden z posledních mobilů KU 990 a také se mi podařilo udělat jeho LGAPP zálohu. Nechci ji nikde uveřejňovat,protože mobil není můj,ale když ho tak zkoumám,tak jsem nalezl několik vychytávek v menu navíc proti mému.
Bod číslo 1. Při plné klávesnici má telefon místo velkého mezerníku, klávesu malou a vedle ní je klávesa pro mazání špatně napsaného textu. Prostě něco,co mi u mého strašně schází. Přiložím foto: http://leteckaposta.cz/318213734
Bod číslo 2. Fotoaparát a kamera má upravené menu. Nezapomíná nastavení,má jinou ikonku přední kamery a při jejím stisknutí se telefon hned nepřepne,ale naskočí menu dalších možností. Prostě jaká-koli manipulace v menu kamery po uložení hned nevyskakuje na základní obrazovku,ale vyčká až nastavíte všechny parametry a poté dáte opustit menu. Přiložím PXO soubory,aby si každý toto poslední upravené menu mohl přehrát a zkusit.Dále jsou tam ještě malé upravy na zamčené obrazovce a v profilech,ale těm nepřikládám takovou pozornost.Menu dále zkoumám a testuji. Jetli na něco ještě přijdu, napíšu.
Takže camera pxo je zde: http://leteckaposta.cz/561723734
A videokamera, camcorder pxo je zde: http://leteckaposta.cz/167463708
S Pozdravem Senda


Naposledy upravil Senda dne Sat Jan 03, 2009 2:51 pm, celkově upraveno 1 krát

Senda
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 6
Points : 5830
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Nejnovější firmware

Příspěvek  Honi Sat Jan 03, 2009 1:43 pm

Nevíte prosím jestli tohle bude ke stažení n stránkách LG?

Honi
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 29
Age : 31
Ku990 : Black
Mobilphone : LG KU990 Viewty Black
Reputation : 0
Points : 5619
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 03, 2009 1:58 pm

O jakou verzi jde? Ja si kupoval LG Viewty vcera a mam FW KU990 V10g
Co vim verze 10 je jedina....zadno jinou LG nevydalo a ani myslim nevyda.
Kazdopadne nic takoveho co popisjes ja nemam,tu LGAPP ZAlohu muzes ji nekam uploadovat??? ja i ostatni by ti byli vdecni....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Senda Sat Jan 03, 2009 3:07 pm

No ty pxo soubory si pomocí TOTO snadno nahradíš a můžeš experimentovat,co vše se u foťáku a kamery zlepšilo. Jinak je to verze V10A OPEN ,ale nepodíval jsem se do servisního menu na její přesnou lokalizaci a datum nahrání. Až se mi ten mobil,zase dostane do ruky,tak to zjistím a udělám kompletní zálohu. Ono je totiž jak jsem zjistil mezi tím vždy velkej rozdíl. Zdá se mi,jako když LG vydá nějaký firmware, třeba V10G a ten dále upravuje a nahrává později s odstraněnýma chybama a stále ho nazývá stejně. Já v tom mám už docela chaos. Rozhodně to není tak,že se firmware dále nezlepšuje,jak se píše na forech!!! Že se tam mění jen nastavení pro operátora!!! Já si už spoustu souborů z tohoto mobilu přehrál a najednou je muj Viewty uplně jinej,(takovej vychytanější). Tak zatím ahojta. Senda

Senda
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 6
Points : 5830
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 03, 2009 3:18 pm

Jasne taky si myslim ze ty pismena za 10-kou (ted jsou a,b,c,d,e,g,j) neznamenaji jen urceni a customizaci pro operatrory ci volny trh.kazdopadne verze 10A se da sehnat na http://www.mygreatphone.com/wiki/index.php?title=KU990 nekde jsem ji tam zahledl ale nevim zda nebyla customizovana,ma ten FW cestinu?

EDIT:
Verze 10a je zde: http://www.mygreatphone.com/wiki/index.php?title=Firmware_Backups_-_All_Versions jestůi ma ale cestinu nevim.

EDIT2:
Zkusim tu verzi stahnout a nahrat do telefonu,dam vedet jak to dopadlo.
Hlavne jsem zvedavy jestli ma cestinu,kdyz tak by sla snad nejak vytahnout z v10g co mam na disku

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Senda Sat Jan 03, 2009 4:31 pm

No jo,jenže ta co ji stahuješ je na T mobile. Chce to někde sehnat Open. Možná by šla tahle,ale jestli bude umět mazání na klávesnici nevím. A myslím,že není celá,že nemá PXO soubory.
http://cdrick.free.fr/viewtycenter/LGAPPs/

Senda
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 6
Points : 5830
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Anonymní Sat Jan 03, 2009 4:40 pm

Zkoiseů jsem to a je to obsah slozky LGAPP takze ne kompet,archiv je ale pojmenoivany clear tak nevim.Nahral jsem to do Viewty ale cely to "nakoplo" a ani se nedostanu do menu,asi jsem neco udelal blbe.nahraji znova FW V10G co jsem mel pri koupi pres LGMDP a rucne tam dohraji pres EFS ty soubory co jsi uploadoval,jeste by to chtelo k dokonalosti tu aplikaci SMS s mazaci klavesou ta by nekdy bodla

Jen takova zajimavost,ted FLASHUJI puvodni FW V10g co jsem mel v telefonu po vybaleni z krabice a v LGMDP se hlasi release date Oct 05 2007 17:00:00.
U verze V10a jsem nekde na netu videl jako release Decembe tedy prosinec 07.
Prijde mi to ze ta s oznacenim a bude asi nejnovejsi/posledni a g celkem stara.Nic to ale nemeni na tom ze v 08 nic LG nevydali takze je to asi konecna.

Nerikam ze by nejake zmeny byly potreba,ja jsem spokojeny a korejci (at uz LG nebo Samsung) vetsinou vydaji jednu dve verze FW a tim to konci,protoze je narozdil od nokie ci motoroly vypousteji s minimem chyb.

Co bych ale vylepsil a ceho se nikdy nedockame,je kompresni pomer ukladanych JPEG ftek.....v servisnim menu to jde a ZORAN se necha nastavit,bohuzel se to neda ulozit takze jen pro zkousku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  ramon Sat Jan 03, 2009 5:11 pm

Senda napsal:Zdravím přátelé.
Dostal se mi do ruky jeden z posledních mobilů KU 990 a také se mi podařilo udělat jeho LGAPP zálohu. Nechci ji nikde uveřejňovat,protože mobil není můj,ale když ho tak zkoumám,tak jsem nalezl několik vychytávek v menu navíc proti mému.
Bod číslo 1. Při plné klávesnici má telefon místo velkého mezerníku, klávesu malou a vedle ní je klávesa pro mazání špatně napsaného textu. Prostě něco,co mi u mého strašně schází. Přiložím foto: http://leteckaposta.cz/318213734
Bod číslo 2. Fotoaparát a kamera má upravené menu. Nezapomíná nastavení,má jinou ikonku přední kamery a při jejím stisknutí se telefon hned nepřepne,ale naskočí menu dalších možností. Prostě jaká-koli manipulace v menu kamery po uložení hned nevyskakuje na základní obrazovku,ale vyčká až nastavíte všechny parametry a poté dáte opustit menu. Přiložím PXO soubory,aby si každý toto poslední upravené menu mohl přehrát a zkusit.Dále jsou tam ještě malé upravy na zamčené obrazovce a v profilech,ale těm nepřikládám takovou pozornost.Menu dále zkoumám a testuji. Jetli na něco ještě přijdu, napíšu.
Takže camera pxo je zde: http://leteckaposta.cz/561723734
A videokamera, camcorder pxo je zde: http://leteckaposta.cz/167463708
S Pozdravem Senda
Tak to ziram, ze neco takoveho existuje...Zkousel jsi tu sipku na mazani? Funguje to? PXO soubory jsou ale jen na vzhled [nebo se pletu? testoval jsi to?], to chce zalohovat celou slozku LGAPP a nekam ji hodit, at se muze otestovat.
ramon
ramon
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 254
Reputation : 10
Points : 5862
Registration date : 02. 10. 08

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Senda Sat Jan 03, 2009 5:17 pm

No, né všechny PXO soubory jsou jen na vzhled. Právě některý jsou i na strukturu menu. Vyzkoušej to. Tu šipku na mazání jsem nezkoušel. Nechce se mi přehrávat celej firmware.(bojím se) Ale ty pxo a některé další blbosti jsem si přehodil. A ty dvě .PXO na kameru a na foťák 100% fungují lepší. Zkus to.

Senda
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 6
Points : 5830
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  ramon Sun Jan 04, 2009 4:56 am

Takze jsem ty PXO zkusil, bohuzel se mi fotak nespusti, protoze nemam Open FW ale T-mobile. Kazdopadne si budu trvat na tom, ze uprava PXO spociva pouze v uprave vzhledu, struktura jednotlivych prvku se nemeni. Videl jsem uz mnoho uprav PXO a vzdy se jen nahradili obrazky prvku.

A jestli muzes upresnit, co sis tam zmenil a upresnit slovo vychytanejsi Smile Rychlejsi? Hezci?

Kazdopadne bych strasne rad otestoval tu klavesnici. Mazani na displeji by bylo skvele!
Dik za info.
ramon
ramon
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 254
Reputation : 10
Points : 5862
Registration date : 02. 10. 08

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Senda Sun Jan 04, 2009 5:38 am

Tak to je divný,že se ti nespusí,už jsem to přehrál v několika jiných firmwarech různým lidem zde z fora,co si s nima píšu přez icq. Ale zase se dovolím oponovat já tobě,protože v PXO souborech jsou samozřejmě obrázky , ale zřejmě i něco více,protože jak řikám menu je potom obsáhlejší a chová se úplně jinak. To že máš jiné NYX by na to nemělo mít vliv,ty se snad dají přehazovat různě. Zrovna včera jsem si s tím hrál a nahrával si Nyx od eurotelu a nebo vodafonu a na foták to nemělo žádný vliv
Kdyžtak pojd na icq,můžeme to probrat tam. 289816065

Senda
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 6
Points : 5830
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Dandi Sun Jan 04, 2009 5:40 am

Senda mi taky posílal tady ty vychytávky ... mám taky t-mobile a všechno šlape přesně jak má ... Exclamation Smile
Dandi
Dandi
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 240
Age : 30
Job/hobbies : Florbalek, Počítač
Reputation : 38
Points : 5945
Registration date : 27. 12. 08

Admin
admin:

http://www.r-hry.7x.cz

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  ramon Sun Jan 04, 2009 6:25 am

T-mobile jakou verzi? ja mam 10h....takze jsi to rozchodil uz?
ramon
ramon
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 254
Reputation : 10
Points : 5862
Registration date : 02. 10. 08

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Funguje i na v10g

Příspěvek  Luizzz Sun Jan 04, 2009 12:32 pm

Změna Lock obrazovky není zas tak výrazná, ovšem oceňuji na ní zobrazení zmeškaných událostí, ale změny ve vzhledu a menu kamery a foťáku jsem nezaznamenal. Samozřejmě nevím, jak vypadají tyto menu u jiných přístrojů s jiným firmwarem. Mám firmware v10g open July08.

Luizzz
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 43
Reputation : 2
Points : 5687
Registration date : 27. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 05, 2009 12:43 am

Ohledne FW V10a ktery ma nekoli myslim prijemnych zmen,davam odkazy kde jej stahnout.


Zaloha slozky LGAPP Open Euro 34MB
http://www.megaupload.com/?d=36CPCPS0


Samotny FW V10a 78MB
http://www.megaupload.com/?d=TY13UX08
Zda obsahuje cestinu zatim nevim...stahuji jej a az bde nahrany v telefonu,dam vedet. Smile

EDIT:
Tak jsem ten FW nahral a zatim spokojenost,lock screen je ten samy jako v tomto tematu: https://ku990.forumakers.com/vse-okolo-firmware-f9/lock-obrazovka-z-noveho-firmware-t251.htm cestina je ve FW take,jen u psani SMS je klavesnice stale bez mazaciho tlacitka a ve fotoaparatu jsem taky nezaznamenal zadnou zmenu v nastaveni jak se zde pise.

Vsiml jsem si zajimavosti u kalibrace displeje.U puvodni verze V10g jste nejdriv krizky odklikali a pak jeste jednou pricemz pri te druhe kalibraci ze vzdycky v miste dotyku perem zobrazil ceveny "puntik" jestli jste se trefili presne,tohle tu ted neni.

Dal jsem si vsimnul jednoho spatneho/nespisovneho prekladu v Nastaveni/Telefon je misto Sprava pameti Zprava pameti ale to je drobnost.

POZOR Exclamation
Az FW stahnete a archiv rozbalite zkopirujte vse ze slozky Others do korenoveho adresare,jinak LGMDP zahlasi chybu ze ony sys soubory nemuze najit a budete k nim muset zadat cestu rucne.
Nejnovější firmware Bezejmnays9.th

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Nejnovější firmware

Příspěvek  Senda Mon Jan 05, 2009 9:14 am

Tak si tam Tomíku nahraj ty pxo soubory na kameru ode mě a uvidíš,že změna nastane. Já to mám z mladšího v10a

Senda
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 6
Points : 5830
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 05, 2009 9:29 am

Zkusim to a dam vedet,jeste nekde sehnat tu upravenou klavesnici na zpravy Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Senda Mon Jan 05, 2009 9:59 am

Dělám na tom s Ramonem. Kdyžtak mi taky písni na icq a mužeme to probrat spolu rychle.

Senda
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 6
Points : 5830
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 05, 2009 1:14 pm

Tak jsem nahral na patricne misto Camer.pxo a Camcorder.pxo a SLAPE!!
Nastaveni se ulozi aniz by me to hodilo zpatky do hledacku,parada JESTE JEDNOU DIK,moc dobra vecicka!!!!!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty reupload

Příspěvek  humik22 Thu Feb 12, 2009 2:51 pm

mohl by mi někdo poslat na mail soubory pxo na kameru a fotak? heenaa@seznam.cz. nebo to nekam uploadnete jeste. letecka posta uz to vymazala. dik.

humik22
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 16
Reputation : 1
Points : 5639
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  rumcajs1 Wed Apr 29, 2009 1:30 am

Tak jsem si stáhnul nějaký ty FW co jsem na těchhle stránkách našel a pustil se směle do instalace. Po nahrátí prvního jsem se vůbec nemohl dostat z té žluté obrazovky, jen už tam nebylo napsáno refreshing ..., ale něco jinýho (bohužel jsem si to nezapsal). Tak jsem zkusil druhou verzi, to proběhlo v pohodě, žlutá obrazovka zmizela, telefon se restartoval, nakalibroval jsem displej, ale pak se telefon zasekne a nespustí se. Ještě mám stažený další 2 verze FW, tak jdu zkoušet dál, jinak to budu asi muset hodit na servis.
Napadá někoho nějaký řešení?
P.S.: Svou zálohu nemám, nějak mi nešla udělat .... jsem střevo Crying or Very sad

rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  rumcajs1 Wed Apr 29, 2009 2:44 am

takže zase nic, zase ta samá hláška na žlutý obrazovce "Unavailable wallpaper file"
Volal jsem na servis a prej některý verze přehrávat šly a některý ne, tak jsem na to zvědav, každopádně rád bych si to dal do kupy sám

rumcajs1
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 5514
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty nejnovejsi fw

Příspěvek  e700b Tue May 26, 2009 6:24 pm

lidi sry, ale nejak v tom tady mam zmatek. takze mi prosim nekdo reknete, ktera verze fw je opravdu nejnovejsi. jak v open verzi, tak pro TM, VDF a O2. thx Smile
e700b
e700b
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 5535
Registration date : 13. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejnovější firmware Empty Re: Nejnovější firmware

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru