Viewty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firmware v10g

2 posters

Goto down

Firmware v10g Empty Firmware v10g

Příspěvek  Anonymní Fri Dec 05, 2008 8:39 am

zdravím chtěl by jsem se zeptat nemáte někdo zalohu v10g? při snaze o zálohu firmware jsem si smazal slozku LGAPP. předem děkuju

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty firmware v10g

Příspěvek  Luizzz Fri Dec 05, 2008 12:32 pm

Ahoj, tento firmware v10g (open) vlastním, jakým způsobem ti ho zaslat? Question

Luizzz
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 43
Reputation : 2
Points : 5687
Registration date : 27. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  stm01 Fri Dec 05, 2008 2:31 pm

Chtělo by to zabalit a někam hodit na net a dát jsem odkaz. Very Happy

stm01
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 86
Reputation : 3
Points : 5755
Registration date : 28. 08. 08

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  Anonymní Sat Dec 06, 2008 12:21 am

Jupi nasel se clovicek co vlastni v10g prosim nahraj to nekam a hod sem link.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  Anonymní Sat Dec 06, 2008 6:25 am

to opravdu nikdo nema firmware v10g ??? Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty firmware v10g

Příspěvek  Luizzz Sat Dec 06, 2008 3:59 pm

Ahoj, zde si můžeš stáhnout moji zálohu firmware v10g: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/22600/LGAPP_v10g.ZIP_45.74MB.html Jedná se o zálohu složky LGAPP,telefon je nebrandovaný a neblokovaný, určený pro český trh. Snad ti to pomůže. Cool

Luizzz
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 43
Reputation : 2
Points : 5687
Registration date : 27. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 07, 2008 1:17 am

Cauko prosimte nemel by jsi kompletni zalohu tohoto firmware? Tzn. Ne pouze slozku LGAPP ale kompletni fw zalohovane pomoci flashovaciho programu. Dost by mi to pomohlo a myslim ze ne jen me ale i mnoho dalsim Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  stm01 Sun Dec 07, 2008 3:36 am

Mám takový pocit že si doma jen tak nepořídíš ten kompletní firmware přímo na flashování Sad Možná se pletu,kdo ví Question Question Smile Spíš bych řek že tyhle firmwary co jsou na internetu ,jsou přímo od nějakých maníků servisáků. Shocked Very Happy

stm01
Pokročilý
Pokročilý

Poeet p?íspivku : 86
Reputation : 3
Points : 5755
Registration date : 28. 08. 08

Admin
admin:

Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Kompletní záloha

Příspěvek  Luizzz Sun Dec 07, 2008 6:09 am

martin22 napsal:Cauko prosimte nemel by jsi kompletni zalohu tohoto firmware? Tzn. Ne pouze slozku LGAPP ale kompletni fw zalohovane pomoci flashovaciho programu. Dost by mi to pomohlo a myslim ze ne jen me ale i mnoho dalsim Very Happy

Ahoj, kompletní zálohu firmware bohužel zatím nemám, jelikož neznám ani postup ani program,kterým bych ji provedl. Téměř všude se v sekci záloha zmiňuje metoda "TOTO",což je záloha složky LGAPP. Ale myslím,že to většině uživatelů postačuje, jelikož uživatelské úpravy (změna tématu,zvuků, tapet) se provádí právě v této složce. Kdyby někdo znal 100% funkční postup (pokud možno jednoduchý)a program pro kompletní zálohu, nebráním se jí.Poté ji klidně dám k dispozici.

Luizzz
Začátečník
Začátečník

Poeet p?íspivku : 43
Reputation : 2
Points : 5687
Registration date : 27. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 07, 2008 6:20 am

Luizzz napsal:
martin22 napsal:Cauko prosimte nemel by jsi kompletni zalohu tohoto firmware? Tzn. Ne pouze slozku LGAPP ale kompletni fw zalohovane pomoci flashovaciho programu. Dost by mi to pomohlo a myslim ze ne jen me ale i mnoho dalsim Very Happy

Ahoj, kompletní zálohu firmware bohužel zatím nemám, jelikož neznám ani postup ani program,kterým bych ji provedl. Téměř všude se v sekci záloha zmiňuje metoda "TOTO",což je záloha složky LGAPP. Ale myslím,že to většině uživatelů postačuje, jelikož uživatelské úpravy (změna tématu,zvuků, tapet) se provádí právě v této složce. Kdyby někdo znal 100% funkční postup (pokud možno jednoduchý)a program pro kompletní zálohu, nebráním se jí.Poté ji klidně dám k dispozici.
ono dle meho je zaloha toto jen takova zachrana pro pripad ze si nekdo neco smazne v LGAPP pak zaloha urcite prijde vhod. Ale pokud by nekdo chtel zmenit verzi fw tak jako treba ja Very Happy tak je potreba mit cely firmware. Jak zalohovat kompletni fw by urcite vedel stm01 nebo ramon tak treba tu padne nejaka radicka od nich doufam Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 07, 2008 6:29 am

stm01 napsal:Mám takový pocit že si doma jen tak nepořídíš ten kompletní firmware přímo na flashování Sad Možná se pletu,kdo ví Question Question Smile Spíš bych řek že tyhle firmwary co jsou na internetu ,jsou přímo od nějakých maníků servisáků. Shocked Very Happy
aha pak potom se tedy omlouvam za klamani mel jsem za to ze kompletni zaloha se da udelat Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Firmware v10g Empty Re: Firmware v10g

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru